Turpinām atbalstīt mūsu novadu talantīgos bērnus un jauniešus.

Turpinām atbalstīt mūsu novadu talantīgos bērnus un jauniešus.

Šogad 7. decembrī plkst 11.00 Puikules muižā jau trešo reizi Limbažu fonda organizētās un tik daudzu atsaucīgu siržu atbalstītās Lūgšanu brokastis.

Jau esam palīdzējuši 5 talantīgu un uzcītīgu bērnu un jauniešu talantu attīstībai.

Elīna Gudone no Krimuldas novada, ar iegādāto vijoli aktīvi muzicē un ir iestājusies A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā, ar jauno instrumentu čella spēles prasmes attīsta un muzicē Krimuldas un Limbažu simfoniskajā orķestrī Madara Babre no Krimuldas un cik neizmērojams bija umurdzietes Elīzas Ločmeles prieks par pašai savu trompeti, jo gan Elīza, gan viņas skolotāji Limbažu mūzikas un mākslas skolā zināja, ka Elīzas vecāki nekad nevarēs atļauties viņai nopirkt mūzikas instrumentu, pat ne tad, ja saziedota nebūtu visa vajadzīgā summa. Taču mums tas izdevās!

Patiess prieks par mūsu visu atbalstu tagad jau Latvijā un aiz tās robežām zināmajam Ruslanam Andrejevam no Staiceles mūzikas un mākslas skolas, gan saziedojot viņam tik ļoti nepieciešamajām klavierēm ,gan atbalstot arī viņa braucienus uz starptautiskajiem pianistu konkursiem.

Tika piepildīts arī neparasti stiprās, uzņēmīgās meitenes no Liepupes Elīnas Ozolas sapnis. Ar visu mūsu , arī Salacgrīvas novada domes atbalstu, Elīna tika pie vislabākā trīsriteņa, ar kuru ik dienas var veikt nepieciešamos treniņus, un tagad apmeklēt vidusskolu, Salacgrīvas mūzikas skolu, kā arī patstāvīgi nokļūt uz kora Pernigele mēģinājumiem.

Šogad mūsu stāsts par Mariju Alisi Jenču, kura ir talantīga, radoša un uzcītīga jauna koklētāja. “Daudz jaunu meiteņu mācās kokli, bet ir tikai dažas, kuras šo instrumentu ir tik ļoti iemīļojušas, tik ļoti savu dzīvi ar to saistījušas, tik dziļi mūzikas pasaulē iegājušas, ka gribas teikt – “jā, tā ir īsta koklētāja!”, tā Mariju raksturo viņas skolotāja Alojas mūzikas un mākslas skolā. Tieši pirms gada Marija mūs priecēja ar savu spēli Lūgšanu brokastu pasākumā, taču pēc nedēļas notika nelaime, nodega Jenču ģimenes māja. Izglābties paspēja visi cilvēki, taču māja nodega tik ātri, ka nebija iespējams izglābt praktiski neko no iedzīves – ar vienu izņēmumu – pirmais un vienīgais, ko ģimene steidzās glābt no uguns, bija mūzikas instrumenti – no mājas paspēja iznest Marijas kokli. Marija nāk no gaišas, stipras un kuplas latviešu ģimenes. No ģimenes, kur katrs ir radis darīt savu darbu, cik labi vien iespējams, nesūdzēties un palīdzēt citiem. Marijas vecāki ņem dalību arī Alojas MMS atbalsta biedrībā un ar regulāriem ziedojumiem ir atbalstījuši Mūzikas skolas darbību. Marijas koklīte ir krietni novecojusi (tā saucamā fabrikas tipa kokle) un nespēj gana kvalitatīvi piepildīt Marijas muzikālās izpausmes. Lai jaunā koklētāja varētu turpināt attīstīt savas prasmes un pieskandināt ar kokles skaņām plašākus apvāršņus, viņai ir patiesi vajadzīgs jauns instruments, kuram šobrīd ģimenei nekādi nepietiek līdzekļu, jo viss tiek novirzīts, lai attaptos pēc ugunsnelaimes.

Saliedēsimies un atbalstīsim talantīgo meiteni Mariju Alisi Jenču, kuras nākotnes plāni ir saistīt savu dzīvi ar mūziku, tiksimies 7. decembrī plkst.11 Puikules muižā Puikules radošo, aktīvo meiteņu šim mērķim veidotajā pasākumā Lūgšanu brokastīs, kurās ar savu priekšnesumu mūs apsolījis iepriecināt arī Miervaldis Jenčs !Mums visiem kopīgi tas izdosies!

Rekvizīti ziedojuma talantīgo jauniešu atbalstam veikšanai: Nodibinājums Limbažu fonds,

reģ. Nr.40008148275 A/S “SEB banka “Konta Nr.LV 94UNLA0050019626721