“Limbažu fonds” palīdz tapt nometnei “Es esmu savas dzīves autors”

“Limbažu fonds” palīdz tapt nometnei “Es esmu savas dzīves autors”

Pateicoties nodibinājuma “Limbažu fonds” rīkotajam “Ziedojuma aplim” un Salacgrīvas domes atbalstam, 11.augustā tika atklāta nometne “Es esmu savas dzīves autors”, pastāstīja nometnes dalībniece Arita.

Nedaudz pirms plkst.9.00 ieradās pirmās dāmas no Krīviem un Jāņmuižas. Kopumā ieradās ap 100 burvīgām dāmām no dažādiem Latvijas nostūriem (Salacgrīva, Korģene, Ādaži, Ainaži, Krīvi, Jāņmuiža, Valmiera, Jūrmala, Tukums, Koknese, Jelgava, Baldone, Pāle, Viļķene, Staicele, Preiļi, Rīga, Liepupe, Lāņi, Limbažu pagasts, Rīgas rajons, Alojas pagasts).

Reģistrējoties katra izvēlējas sev tīkamāko radošo nodarbību. Varēja izvēlēties no sešām dažādām nodarbībām – Oriflame, pērļota rokassprādze, pērļots amulets – koks, konfekšu pušķis, sapņu ķērājs, ziedu aproce. Gaidot atklāšanu, varēja mieloties ar uzkodām un kafiju, iepazīties, kā arī fotografēties foto stūrītī.

Gunita Bisniece atklāja nometni ar nelielu uzrunu. Ar līnijdeju priekšnesumu uzstājās burvīgās “K3” meitenes.

Pēc priekšnesuma visas meitenes bija laipni aicinātās uz Uģa Kuģa lekciju “Veselīgas attiecības mūsdienu sabiedrībā”. Lekcija lika aizdomāties par bijušajām, esošajām un topošajām attiecībām ne tikai ar apkārtējiem, bet arī pašai ar sevi.

Pēc iedvesmojošas lekcijas visas bija aicinātas uz kopbildi un baudīt pavārītes gatavotās pusdienas. Pēc pusdienām dalībnieces devās klausīties Ineses Prisjolkovas lekciju “Es esmu savas dzīves autors”. Savukārt vakarpusē meitenes devās baudīt Ainas Božas koncertu. Koncerts bija sirsnīgs, dvēselisks un smieklu pilns. Izskanot koncertam dāmas devās pucēties Vislatvijas zaļumballei.

Nākamās dienas rītā ap plkst.9.00 palikušās nometnes dalībnieces ieklausījās Oriflaime meistarītes Vinetas skaistuma stundas noslēpumos, lai būtu tikpat skaistas arī citus gadus. Pēc tam dāmas izkustējās rīta rosmē ar bungu vālītēm. Tikpat smaidīgas un apgarotas visas devās brokastīs.

Nolēmušas, ka nometni vajag arī nākamā gadā, meitenes devās ekskursijā uz Ainažiem un Salacgrīvu. Pa ceļam uz Ainažiem aplūkojām Sarkanās klintis, Ainažos bija iespēja apskatīt molu un ugunsdzēsības muzeju. Salacgrīvā pabijām tacī.

“Nu jau arī bija pienākusi šķiršanās no pēdējās dalībnieces, lai tiktos nākamā gadā,” atklāja Arita.