Labdarības namiņš

2014.gada 27.maijā Lādezerā „Limbažu fonds” atklāja Labdarības namiņu, kurā tiek glabātas un sašķirotas dažādas saziedotās lietas, lai tās pēc tam nodotu Limbažu, Alojas, Krimuldas un Salacgrīvas novadu iedzīvotājiem. Līdzekļi EUR 3194 apmērā nelielās ēkas iekārtošanai iegūti nodibinājuma „Fonds „Ziedot”” izsludinātajā projektu konkursā, kuram finansējumu nodrošināja AS „Latvijas valsts meži” ziedojums sociālajai jomai.

„Limbažu fonds” aicina cilvēkus, kuriem mēbeles, sadzīves tehnika, remontmateriāli vai citas lietas kļuvušas nevajadzīgas, bet vēl ir lietojamas un var noderēt kādam citam, nodot tās labdarības namiņā, tādējādi ne vien palīdzot līdzcilvēkiem, bet arī saudzējot vidi.

Svarīgi, lai ziedotās lietas nonāktu pie saviem īstajiem saimniekiem, kuriem tās patiešām nepieciešamas, tāpēc “Limbažu fonds” izveidojis sarakstu ar saziedotajām un Labdarības namiņā pieejamām mantām. Tās ikvienam pieejamas bez maksas.

Lai noorganizētu lietu nodošanu vai saņemšanu, lūgums iepriekš sazināties pa tālruni 26390948 (Dagnija) vai ar nodibinājuma vadītāju Spīdolu Lielmani pa tālr.29466955 vai e-pastu:spidola.lielmane@gmail.com.

Labdarības namiņā šobrīd pieejamās lietas:

Nr. Nosaukums Skaits Apraksts Novērtējums
1. Rakstāmgalds 1 Ar divām lādēm, no Dānijas Lietots (labā stāvoklī)
2. Virtuves skapītis 1 1 Lietots
3. Lustras 7 Pie sienas liekamas Lietotas
4. Sieviešu rokassomiņas Dažādas Lietotas
5. Apģērbs sievietēm Dažāda izmēra (kleitas, svārki, bikses, apakšveļa, blūzes, kostīmi, t-krekli, jakas, džemperi, virsjakas, kažoki) Lietotas
6. Apģērbs vīriešiem Dažāda izmēra (bikses, šorti, t-krekli, jakas, virsjakas) Lietotas
7. Apģērbs bērniem Dažāda izmēra (zīdaiņu, meiteņu, puišu) Lietotas (labā stāvoklī)
8. Apavi Dažāda izmēra (bērnu, sieviešu) Lietoti
9. Aizkari Dažādi Lietoti
10. Palagi Dažādi Lietoti